רוצה לדעת יותר?
בר אוריין ברשתות החברתיות     

 

    Share/Save/Bookmark
  הזדמנויות עסקיות - רוסיה וחבר העמים

           מידענות בשפה הרוסית - איתור הזדמנויות עסקיות במדינות חבר העמים

שירותי המידענות:

-מחקר שוק במדינות חבר העמים.

- איתור עסקים וארגונים.

- יצירת שיתופי פעולה עם אנשי עסקים וחברות.

- איתור מכרזים והזדמנויות עסקיות.

- סיוע בתהליכי יצירת קשרים במדינות חבר העמים (תכתובת ואיתור מידע משלים).

- איתור מידע חדשותי, ממשלתי, שיווקי, פרסומי, טכנולוגי ואקדמי.

- איתור מידע מרשתות חברתיות 

תודות לידע מעמיק עם ענפי הכלכלה וזירות המסחר במדינות חבר העמים (רוסיה, אוקראינה, בלרוס, מולדובה, אזרייבג'אן) אנו נעזור לכם למצוא את ההזדמנויות העסקיות שיעזרו למנף את היצוא של החברה.

אנו מספקים מידע פיננסי תחרותי, מחקרי שוק, מוצרים, טכנולוגיות, ספקים, תערוכות ,רגולציות, פטנטים, אנשים, בדיקת סיכונים, לקוחות פוטנציאליים.

אנו נספק עבורך את חבילת מיתוג ויזואלית (פרינט ודיגיטאלי), שירותי גרפיקה, קידום ברשתות חברתיות, יחסי ציבור ופרסום בשפה הרוסית לייצוג החברה בתערוכות ובפגישות עסקיות ונסייע ביצירת שותפות עסקיות בשפה הרוסית. באמצעות היכרות עם התרבות העסקית המקומית נעזור לכם לאסוף מידע וליצור קשר עם אנשי עסקים מקומיים ולימוד לעומק על השוק החדש, כולל קישור למשרדי עורכי דין המתמחים בלקוחות ישראליים.

רוסיה הינה יעד אטרקטיבי גם לאור המצב הפוליטי במדינה, ההגבלות האחרונות שרוסיה הכריזה על רכישת מוצרים מאירופה וארה"ב[i]יגדילו בטווח הקצר והארוך את החיפוש אחר ספקים והזדמנויות באזורים חדשים, כולל ישראל. לפי נתוני מכון היצוא והתאחדות התעשייה (2014) יצוא הסחורות הישראלי לרוסיה נמוך משמעותית מהפוטנציאל הקיים והסתכם בשנה שעברה (2013) במיליארד דולר בלבד בעיקר בתחום התרופות והחקלאות.

המצב באוקראינה, הנמצאת בלוחמה פנימית ובאי יציבות פוליטית, מתאפיין גם הוא בחיפוש מתמיד אחר שווקים חדשים להמרצת הכלכלה. לפי נתוני מכון היצוא[ii]היצוא לאוקראינה עמד בשנת 2013 על 523 מיליון דולר בלבד (עלייה של 21% לעומת 2012).

בשוק הרוסי ישנם אפשרויות חדשות ומעניינות בתחומים מוצרי הצריכה, מזון, נדל"ן, ציוד רפואי (תרופות), ציוד ושירותי טלקומוניקציה, שירותיIT, כימיקלים ומינרלים, ומוצרים של אנרגיה חלופית. היצוא לאוקראינה מתמקד כיום בעיקר סביב תעשיות המזון (היקף של 9 מיליון דולר ב2013 בלבד), קוסמטיקה, ציוד מכני ואלקטרוני, פלסטיקה וכימיקלים[iii]. זה ההזדמנות שלך לעשות בדיקת שוק ולהיכנס לשווקים הלו.

           

[i]רוסיה הטילה אמברגו על ייבוא מזון מארה"ב ומאירופה (וואלה, 9.8.2014) -http://news.walla.co.il/?w=/2/2773621

[ii]http://www.export.gov.il/heb/About/Economics/SnapShot2014/SnapShotA/news,7735/

[iii]דו"חות יצוא 2013 – מכון היצוא הישראלי

קישור למחקר שוק: רוסיה - מדינה של הזדמנויות . בבר-אוריין נסייע לך למצוא את המידע הרלוונטי לצרכים שלך ליצירת הזדמנויות עסקיות ברוסיה ובחבר העמים. 

 

 

 

  מאגרי מידע ברוסית
מאגרי מידע ברוסית
  איגור יבדוסין - מנהל שירותי מידענות רוסיה ומדינות חבר העמים

איגור יבודסין מידען מקצועי המתמחה בתחום המודיעין התחרותי. בעל רקע בפרסום מגזרי, שיווק דיגיטלי,  דוברות, תקשורת, יחסי ציבור וקידום אתרים. מתמחה בתכנון אסטרטגי ברשויות מקומיות. 

מנהל תחום מידענות עסקית מרוסיה ומדינות חבר העמים. איגור יצר תשתית רחבה של מקורות מידע מרשת האינטרנט לאיתור מידע על אנשים, חברות, ארגונים והזדמנויות עסקיות. 

איגור מוסמך תואר שני (M.A) במידענות מהחוג ללימודי מידע, אוניברסיטת בר-אילן ובוגר בית ספר לשיווק אינטרנטי בג'ון ברייס. תואר ראשון (B.A) בסוציולוגיה ואנתרפולוגיה בהצטיינות מאוניברסיטת חיפה. 

איגור טל': 0544969359  דוא"ל:  info.igor@yahoo.co.il

 

הרחב          למתן הערות ותגובות נא צרו קשר. הקישו על סימן ה + מימין.