רוצה לדעת יותר?
בר אוריין ברשתות החברתיות     

 

    Share/Save/Bookmark
  איתור קרנות ותורמים

שירותי מידענות לאיתור תורמים, קרנות, גרנטים ומשקיעים 

דואגים שתהיו עם היד על הדופק של עולם הפילנתרופיה הגלובלית. על מנת להצליח ולהמשיך להתפתח עמותות וגופים במגזר השלישי נדרשים למידע עדכני אודות מקורות מימון רלוונטיים לתחום פעילותם. באמצעות הידע המקצועי וגישה למאגרי מידע מתקדמים וייעודיים אנו נאתר עבורכם את הגופים העסקיים, תורמים פרטיים, קרנות פילנטרופיות וגופים ממסדיים (ממשלתיים) המותאמים ומכוונים לפרויקט שברצונכם לקדם.

אצלנו תקבלו פתרונות וייעוץ בנוגע לאפשרויות מיקור ההמונים (Crowdfunding) לפרויקטים החשובים לכם עם המלצות לכתיבה נכונה של בקשות התמיכה. בכדי להצליח בקבלת המימון יש צורך בכישורים ויכולות אנליטיות: לעקוב ולהבין כיצד הקרנות מתנהגות, לחקור את התחומים בהם הם פועלים ואופי הפרויקטים להם הם נותנים דגש ועדיפות גבוה.

באמצעות מעקב וניטור מידע לפי צורכי העמותה נדאג שלא תפספסו את הרכבת - תקבלו מידע אונליין על הזדמנויות לתמיכות חדשות, קול קורא של משרדי ממשלה (בארץ), בקשות לשיתופי פעולה, מועדי הגשה וקריטריונים, ותנאי המיסוי במדינות השונות. 

 קישורים לאתרים: 

אתר: ישראל תורמת - אתר התרומות של ישראל . האתר מאפשר איסוף תרומות אונליין לכל אחד מ - 30,000 העמותות בישראל. האתר מאפשר ליצור קמפיין גיוס תרומות אינטרנטי. 

http://www.israeltoremet.org/

מרכז הידע למענקים בישראל - GrantInfo  - פורטל מידע המנגיש את המענקים והתמריצים הממשלתיים בישראל. קהל היעד - תעשיינים, יזמים או חוקרים באקדמיה. 

http://www.grantinfo.org/

הרחב          למתן הערות ותגובות נא צרו קשר. הקישו על סימן ה + מימין.
  שירותי המידענות

שירותי מידענות 

 -  איתור תורמים, משקיעים, קרנות, גרנטים. 

-  איתור משקיעים - מידע על המשקיע וסיוע ביצירת הקשר. 

- איתור פלטפורמות אינטרנטיות למיקור המונים - Crowdfuonding. 

- איתור מקורות מידע ואתרים העוסקים בתרומות, משקיעים, קרנות ועוד. 

- איתור הזדמנויות לתמיכות כלכליות מהממשלה ומרשויות מקומיות. 

- תכנון קמפיין גיוס תרומות חברתי.